WOOM

Неймінг, айдентика, дизайн пакування.

Challenge

Ласощі для домашніх улюбленців. Все до нудоти традиційно в цій категорії: собача термінологія та образи, однакові продукти та лякаюча упаковка. Але завжди знайдеться той, хто буде міняти правила, навіть з амбіціями створити нову категорію (або якнайменш нове сприйняття та новий варіант споживання). 

Нейм, айдентику та дизайн пакування саме для такого виробника натуральних ласощів для собак і треба було зробити. Особливість цих ласощів в тому, що ними не проти поласувати й людина. Ми куштували багато, це смачно, щоправда не завадило би додати ще соусів. Тому і особливістю завдання було, залишаючись в категорії ласощів для собак, зробити нетрадиційну і більш людську айдентику. Щоб цей натуральний та справді якісний продукт сприймався відповідно, а не як огидні відходи.

Все починається з імені бренду, тому в цьому напряму проводилось максимально глибоке дослідження. Пронюхали усіх конкурентів, випробували продукт буквально на своїй шкурі та навіть на своїх домашніх улюбленцях, але найцікавішим виявилось інше. Це взаємовідносини людини та її домашньої тварини, емоції обох в контексті їх спілкування і місце ласощів в їх житті. Один з таких проявів емоцій і став основою нейму. Звичайно це про задоволення. Для людей це виказати буває складно, а у собаки є хвіст) Тому коли радість переповнює він починає несамовито вертітись.

Solution

А якщо на собачому шляху трапились наші ласощі (звичайно, що це максимальне задоволення), то хвіст може завертітися наче ураган, цей вихор можливо вже не побачиш, але точно почуєш. Вуууум — так звучатиме рогзін цього пропеллеру. Тому цей звук, це дійство, ця справжня (але звичайно гіперболізована) емоція і стала назвою бренду. WOOM. З красномовним доповненням слоганом «Прискорювач хвостиків». Ось вам порція стратегічно продуманої милоти) 

Далі йде візуальна складова айдентики і тут теж не забуваючи про особливості самого продукту вже не відійдеш від емоційного тону бренду, який задається неймом-звуком-дією і слоганом. Тому майже як живий логотип розроблений у колаборації з Branding Buro 22 має той самий хвіст і навіть мордочку собаки, залишаючись по факту текстом. Коли побачив цього песика у лого — вже неможливо його розбачити. А щодо упаковки, тот тут кожний тип продукту навіть отримав свою окрему історію. Таку ж емоційну та справжню, як усе в цьому бренді. Тут ми з Branding Buro 22 зробили «Відрив бошки з курячим філе», «Яловичий стейк on a brake», «Нескінченний бичій пеніс» та ще багацько цікавих серій цього серіалу про життя світу ласощів для тварин. В результаті отримали ось таку живу айдентику. Історія, яку ще будемо розвивати. А ще отримали задоволення від роботи над справді крутим продуктом, сміливим замовником та в колаборації з крутими чуваками. Ще трохи тестових зразків ласощів залишилось — будемо пригощати вас на вечірках)

Client: WOOM

Naming: ONI agency
Design: Branding Buro 22

Айдентика та пакування

далі буде

WOOM – Креативна агенція ОНИ