Cakelab

Створення креативної рекламної кампанії.
Зйомка рекламного ролика.

Challenge

Різкий ребрендинг успішного продукту — це завжди завжди амбітний ризик та серйозний виклик. Хоча й у випадку з кондитерською студією Confidel був не просто ребрендинг, а колаборація з однією з найуспішніших київських кондитерських Cakelab. Це полегшує старт під новим брендом за рахунок існуючої репутації, але є ризик втратити темпи продажів на період ребрендингу.

Тому і з’явилася задача створення креативної рекламної кампанії для залучення нових клієнтів до оновленого бренду та збереження бази лояльних покупців. Тобто за допомогою рекламних комунікацій продемонструвати потенційній аудиторії цінність продукту та пояснити лояльній частині причини змін.

Solution

Аналізуючи умови, було виявлено, що вся категорія крафтових кондитерських використовує одну й ту саму тональність — продуктову комунікацію, що базується на смаках та естетиці. При цьому основні категорії нашого асортименту сприймаються в сегменті кондитерських виробів як престижний продукт. А обрані найулюбленіші смаки та формати спричиняють помітне «звикання» (виключну лояльність) у цільової аудиторії.

Рішенням стала рекламна кампанія «Полювання розпочалося» з зухвалою тональністю і гіперболізацією смаку. Це була інтегрована комунікація за участю інфлюенсерів в якості акторів в рекламних роликах, поетапного інформування аудиторії (тизер, рекламна кампанія, івент-відкриття) та із взаємодією онлайн й офлайн каналів.

Client: @cakelab_kharkiv@polina_cakelab
Creative agency: @oniagency
Director: @ladasabova
Producer: @meriam_yol
DoP, Edit, Colorist: @onitshead
Location: @coworking_branch

Результати

Інтегрована рекламна кампанія

 
Побачили
 
Клікнули
 
Замовили
 
Ціна за клік

Процес створення

Жодна матеріальна цінність не постраждала (насправді ні)

Cakelab – Креативна агенція ОНИ