Відмов зайвому пластику

Фестивальний проект для Molodiya Festival

Challenge

Соціальна реклама. Це один з багатьох напрямів, який робить рекламу не стереотипно набридливою брехнею, а дійсно корисним для суспільства елементом інформаційного середовища. Привернути увагу до актуальних проблем суспільства — це головне її завдання. І виклик для нас)

Ініціативним джерелом таких соціальних проектів в більшості випадків виступають міжнародні та локальні некомерційні компанії, громадські об’єднання та державні органи. Але концентратом цікавих незалежних робіт стають і фестивалі соціальної реклами. Серед яких і Molodiya Social Ads Festival, участь в якому і вирішено було приймати.

Конкретним завданням фестивалю є вибір будь-якої актуальної соціальної проблеми та створення ідеї рекламної комунікації для її вирішення.

Solution

Так трапилося, що декілька учасників нашої команди схиблені на екології та навіть не словами, а реальними активностями вже діють у цій сфері, тому вибір був очевидний. 

Проблема зайвого використання пластику. Вона стає все більш помітною. Тому ми вирішили не тільки звернути увагу на цю проблему, а навіть запропонували рішення. Цікаве, та дієве. Зруйнувати незрозумілий культурний стереотип, що купуючи в магазині лише декілька фруктів або овочів, кожен повинен мати свій окремий пакетик. Він зовсім не потрібен, адже шкірка апельсинчика та кавунчика дійсно ідеальна) Починаємо з малого, починаємо з себе. А наша серія постерів стала фіналістом.

До того ж ця робота стала таким собі флеш-мобом у нашого оточення і багато людей вже дійсно змінили своїм звичкам. Дякуємо їм за це. І ви долучайтесь)

Віталік Бандура @banduragram
Оля Нагорна @nagornaya_o
Настя Ткаленко @tkalenko_n

Андрій Гончаров @goncharric
Ернест Хан @everestisonfire
Влад Томах @tomakhawk

Серія принтів

Відмов зайвому пластику

Molodiya 2018 – Креативна агенція ОНИ