Небажаний контент

Фестивальний проект для Molodiya Festival

Challenge

Фестивалі соціальної реклами — це вже добра та дуже корисна для нас традиція. На них ми не тільки можемо удосконалювати свої креативні навички, але й звертати увагу суспільства до актуальних і важливих проблем. Ще й свою увагу звертати на ці проблеми теж важливо, тому що працюючи над креативом, необхідно поглиблюватися в тему, особливості людей. І це надає змогу самому на краще змінити відношення до різних питань. Все починається з себе)

Тематика нашої улюбленою Молодії завжди вільна в рамках актуальних проблем нашого суспільства. Але чомусь завжди є не дуже популярні теми, а це саме наш профіль) Цього разу це проблема несприйняття LGBT людей в українському суспільстві. 

Solution

Негативна риса любого суспільства — це ігнорування проблеми, а агресія щодо привертання уваги до неї — це найвища небезпека. Особливо коли справа стосується прав людини. Тому що зневага до прав якоїсь групи людей — це двері для обмеження прав взагалі усіх. Це небезпечний шлях не тільки для свободи, алей для людського життя. І щоб розказати про ці обмеження в контексті прав LGBT ми обрали хід, який використовує зрозумілий віжуал в діджиталі як принт в офлайні. Це заблюрення фотографії, яке накладається на потенційно неприємний контент. Для більшості в нашому суспільстві сама наявність LGBT людей є неприємною, а їх публічні волевиявлення тим більше. З іншого боку ці волевиявлення для самих LGBT є навіть небезпечними для їх здоров’я і життя. Тому механіка заблюрення цієї проблеми і стала суттю нашого фестивального принта. Це про права взагалі всіх людей і цей принт не розблюрити простим натисканням пальцем. Тут треба змінювати своє ставлення.

Принт

Небажаний контент

Molodiya 2019 – Креативна агенція ОНИ