Створення креативної рекламної кампанії.
Зйомка рекламного ролика.
Незручні теми, складні аудиторії, ризик бути засудженими більшістю. Чи не є це показником найпрекраснішого проекту? Для нас так! Це воно! Випробування, яким ми завжди раді. Тим більш коли мова йде про глобальні масштаби самої теми і глобальну географію проекту. Це все про тему LGBTQI+. Ні, ми не навмання наклацали букв в абревіатурі, бо типів людей з нетрадиційним поглядом на сексуальну та гендерну ідентифікацію вже набагато більше, ніж ми раніше уявляли. Для всіх них дуже актуальна тема пошуку партнерів для сексу, відносин та просто спілкування за інтересами.
Для вирішення цього питання існує продукт, рекламу для якого нам треба було зробити. Це Taimi — дейтинг аппка з функціоналом соціальної мережі для LGBTQI+ спільноти. Знайомства, спілкування, побачення, секс, відносини, дружба у людей, які сприймають світ по-іншому і в світі, який їх сприймає (поки що) теж особливо. Зробити рекламу такого продукту, ще й на ринок США, ще й с акцентом на перформанс в діджитал каналах — ось така задача постала перед нами. І спочатку навіть не всі були достатньо толерантні до неї. Але виклик та масштаби завдання перемогли, а сам процес роботи змінив це відношення.
Тому що завжди й усюди — люди. І в цьому випадку вони виявились по особливому цікавими, але й достатньо складними.
Щоб зробити гідний креатив, треба розібратися в тих для кого це робиться. Ось і була проведена низка інтерв’ю, просмотрені години відео матеріалів від LGBTQI+ інфлюенсерів та просто представників спільноти, куча постів, коментарів, з’ясування відносин та висловів своєї точки зору у соціальних мережах. Виявилося, що ця аудиторія дуже любить висловлювати все що в них наболіло, тому й матеріалів, щоб зрозуміти їх мотиви, болі, драйвери, інсайти нам вистачило з головою.
На цих знахідках і були побудовані концепції рекламних кампаній, серед яких, найактуальнішою виявилась тема камінаутів. Справа в тому, що для людей з LGBTQI+ спільноти це не тільки серйозний крок, який вони роблять раз і назавжди, а ще часом і щоденна рутина, яка з оглядом на не завжди толерантну реакцію суспільства може дуже напрягати. Нові знайомства, спілкування на роботі, інші побутові соціальні контакти — усюди так чи інакше треба робити камінаут. Ось ця гіперболізована ситуація з нескінченними камінаутами і лягла в основу масштабної рекламної кампанії, яка починалася з серії рекламних роликів.
Концепція була продовжена активаціями в інфлюенс і PR напрямку та переросла з перформанс рівня до масштабної брендової кампанії.
Creative agency — ОНИ
Director — Лада Сабова
DOP — Паша Іткін
Producer — Денис Галушка
Art Director — Інна Алімова
Art Department — Оля Турутя, Олена Вязовська, Макс Парам, Діана Стриженкова
Gaffer — Віталій Бачако
1st Assistant Camera — Костянтин Гончаров
2nd Assistant Camera — Влад Чернолясов
Editor — Лада Сабова
Color Grading — Артур Кожевник
Style — Камілла Агішева
Makeup & Hair — Katrin Makeup Studio: Бондаренко Катерина, Кухарчук Маргарита
Nails — Вікторія Каличак
Man’s hair — Михайло Самотой,
Making of — Ярослав Лукаш, Сергій Соколов, Поліна Свирська
Helpers — Ганна Єрьоменко, Поліна Іткіна
Technical Support — Андрій Люлько, Mam rental
Location — Mental Complex Studio
Special thanks — шоурум «Своє рідне», Rabbit studio, фотостудія Bingo, Студія декору Welcome studio, Олі Будник, Effects show, Farfor home decor, Bloom flowery, Cooli balloons, Tokarevsoundgroup, Zpromo group
3 збудовані локації, 5 героїв, 10 сюжетів, 19 годин нонстоп зйомки